ARPASUYU
İnsan Kırkayak 2 - The Human Centipede II (2011-Altyazılı) Film İzle
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Konu: 1,686
Mesaj: 1,745
Cinsiyet: Bay
Kıdem: Jul 2010


"human_centipede_2_poster.jpg
türkçe ALTYAZILI[b][size=x-large]!!! UYARI !!! ÇOCUKLAR VE 18 YAŞ ALTI İZLEYİCİ İÇİN UYGUN DEĞİLDİR. KORKU-GERİLİM-OLUMSUZ ÖRNEK OLUŞTURABİLECEK DAVRANIŞLAR-YASAKLI FİLM[/size][/b][b]Yazar / yönetmen Tom Six bu defa cinsel saplantılarını DVDye kaydeden bir adamın "The Human Centipede" filmini izledikten sonraki hikayesini anlatıyor ve bu adam çektiği filmleri izlerken masturbasyon için zımpara kullanıyor. Yeni kahramanımız kendi başına bir "insan kırkayağı" yapmaya karar veriyor ancak bu kez, ilk filmde üç kurbandan farklı olarak oniki kurban seçiyor.
İngiltere, The Human Centipede (İnsan Kırkayak) adlı korku filminin ikincisinin gösterimini yasakladı. İngiltere Film Sınıflandırma Kurumu, pazartesi günü DVD için çekilen filme 18 yaş sertifikası vermeyi reddetti ve dağıtımını ya da yüklenmesine yasak getirdi.
Writer/director Tom Six's follow-up is the story of a man who becomes sexually obsessed with a DVD recording of the first film in the series, The Human Centipede, and uses sandpaper to pleasure himself whilst watching the film. He decides to create a "human centipede" of his own, this time comprised of twelve victims as opposed to the first film's three.
[/b]
ARPASUYU.TK


[6]01otzlx44ftc[/6]

[5]55uxd6h9lck21[/5]
1md6j.gif[size=large][font=Times New Roman]DEĞERLİ DOSTLAR,KIRIK LİNKLERİ KONU ALTINDAKİ RAPOR ET - REPORT TUŞUNU KULLANARAK BİZE BİLDİRİRSENİZ, EN KISA SÜREDE YENİLERİZ..Arrow-jump-icon.png[/size][/font]Cevapla
(Son Düzenleme: 16-11-2011, 06:00 AM, Düzenleyen: Hayal@.) .


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi